מחיר של ניקיון בניין משותף ברמת גן

מהו מחיר של ניקיון בניין משותף ברמת גן? האם ישנה חברה מומלצת לניקיון בניין משותף באזור המרכז? ומהם הדברים החשובים שיש לברר לפני שבוחרים חברה כזו? כל התשובות במאמר הבא.

מחיר ממוצע של ניקיון בניין משותף ברמת גן

מחיר ניקיון בניין משותף ברמת גן מושפע ממספר פרמטרים. כאן נתייחס למחיר של ניקוי בתים בתדירות של אחת לשבוע.

מחיר של ניקיון חדר מדרגות ברמת גן יעמוד בדרך כלל על מחיר של כ-350-450 שקלים. אם מדובר בבניין משותף בו דרוש גם ניקוי לובי, מעלית, חדר זבל אזי שמחיר לניקיון שבועי יהיה כ-500-650 שקלים.

ישנן חברות כמו קשת קלין אשר מציעות בנוסף לניקיון בניין משותף ברמת גן גם שירותים של תחזוקה שוטפת שכוללים תיקונים ומענה לכל בעיה שעלולה לצוץ.

למשל תיקון תיבות דואר, תיקון אינטרקום או דלת כניסה, תיקון שברים בזכוכיות, טיפול בגינה או בחצר, פריצה והחלפה של מנעולים ועוד. מחיר כזה כולל תחזוקה שוטפת ברמת גן יעמוד בממוצע על מחיר 750-1000 שקלים.

איך בוחרים חברה לניקיון בניין משותף ברמת גן?

אחת הטעויות הגדולות שיכול ועד בית לעשות כאשר הוא בוחר חברה לניקיון בניין משותף ברמת גן הוא ללכת לפי המחיר הזול ביותר. קודם יש לזכות שמחיר הזה הוא שולי כאשר מחלקים אותו בין כל הדירות ולרוב ההבדלים בין חברות שונות יהיו בשווי של עשרה שקלים לחודש לדייר – פחות ממחיר כוס קפה.

אם כך, כאשר באים לבחור חברת ניקיון יש לבקש לא רק הצעת מחיר מסודרת ומפורטת אלא גם המלצות. אם אכן מדובר בחברת ניקיון מומלצת, מקצועית ובעלת ניסיון לא תהיה לה בעיה להפנות אתכם ללקוחות רבים.

שיחה עם ועד בית או דייר בבניין משותף אחר ברמת גן שנהנה משירות ניקיון של החברה, תוכל לתת לכם אינדיקציה מצוינת האם מדובר בחברת ניקיון אמינה.

חברת ניקיון מומלצת ברמת גן

קשת קלין היא חברת ניקיון ותיקה, אמינה ומקצועית אשר מתמחה בניקיון ותחזוקה של בנייני משרדים, בניינים משותפים, בתים פרטיים ובתי עסק.

קשת קלין מתאפיינת בשירות מהיר ואדיב שעונה על כל הצרכים של הלקוח, בלי איחורים, בלי תירוצים ועם כוח אדם רחב, מיומן, יסודי ואמין שנבדק היטב לפני שנלקח לעבודה בחברה.

עם אלפי לקוחות מרוצים בכל הארץ נשמח להפנות אתכם לקבלת המלצות על שירותי הניקיון של קשת קלין גם בניקיון בניין משותף ברמת גן.

אנו זמינים לכל שאלה