ניקיון בניינים ישנים משותפים

בנייני מגורים חדשים ומגדלים מתנהלים על ידי חברות ניהול שדואגות לכל – לובי, חניה וניקיון. אולם מה בכל הקשור לבניין ישן – האם דרושה חברת ניקיון או שעדיף להסתפק במנקה יחיד? במאמר זה נסקור את היתרונות והחסרונות ונגיע לתשובה חד משמעית.

ניקיון בית משותף הוא נושא שוועד הבית צריך לקבוע. רוב של יותר מ-50% מבעלי הדירות יחליט לגבי צורת ההעסקה של המנקים – האם לשכור שירותים של חברת ניקיון אשר מבצעת את העבודות כפרילאנס או שמא להעסיק מנקה קבוע שיש להתייחס אליו הלכה למעשה כשכיר ולהעניק לו גם זכויות סוציאליות.

גם בבניין ישן עוברים לחברת ניקיון

בשנים האחרונים גם תחום הניקיון בבתים משותפים עובר יותר ויותר לידי חברות ניקיון. פורצת הדרך בתחום היא חברת קשת קלין, אשר צברה אלפי לקוחות ברחבי הארץ ומאפשרת לשכור את שירותיה במחיר נמוך במיוחד ולקבל לצד זה תמורה מקסימלית.

היתרון בחברת ניקיון מסודרת הוא קודם כל בזמינות שלה. ניתן לבצע את הניקיון בכל יום, אם נדרש, ובשעות גמישות ואין משפט כזה “המנקה חולה היום”. אם מישהו אצלנו חולה כמובן שהוא לא יגיע לעבודה, בין אם מדובר בימי קורונה או לא. אבל בחברה בעלת צוות מנקים מובחר כמו קשת קלין, כל היעדרות מובילה למנקה טוב לא פחות אשר עולה מהספסל. כאמור, סגל רחב הוא חובה ואליפות היא לא מילה גסה בחברת ניקיון הבניינים המובילה בישראל.

שירותי תחזוקה בבניין משותף

מעבר לניקיון מושלם, חברת ניקיון מקצועית כמו קשת קלין מספקת גם שירותי תחזוקה במחיר משתלם במיוחד. לדאוג לחדר הזבל, לתיקונים בבניין, לתיבות הדואר, לאינטרקום – לא צריך להזמין בעלי מקצוע, בקשת קלין הכל כלול וכל בעיה נפתרת במהירות הבזק, תוך זמינות 24-7 ושירות אדיב ואמין.

חומרי ניקיון איכותיים ואקולוגיים

גם חומרי הניקיון הם יתרון גדול של חברת הניקיון לבתים משותפים המובילה בישראל. שימוש נעשה רק בחומרים ירוקים ואקולוגיים אשר לא פוגעים באיכות הסביבה ומאפשרים לכם לצאת לחדר מדרגות מצוחצח, ריחני וללא חומרים כימיים.

תהיו בטוחים שלא יחסכו עליכם בשום פרט ובשום ציוד – מכונות שטיפה, מכונות פוליש, שואבי אבק ואפילו ציוד סנפלינג – הכל עומד לרשותנו למקרה הצורך. כתמים ושומנים הם סיוט עבור מנקים רגילים, אך לא עבור צוות המקצוענים של קשת קלין שיכול להתמודד עם כל סוגי הניקוי כולל : ניקוי ריפודים, ניקוי שטיחים וניקוי ספות.

שומרים על הניקיון והבריאות

שמירה על ניקיון והיגיינה היא מוטו עבורנו מאז ומתמיד, ועל אחת כמה וכמה תחת איומי מגפה. עובדי הניקיון של קשת קלין מתודרכים ומעודכנים לגבי כל ההנחיות הבריאותיות ודואגים לשמור על בריאותם ובריאות הדיירים. עם קשת קלין חדר המדרגות והבניין שלכם יהיה נקי ובריא יותר.

אנו זמינים לכל שאלה