הקשר בין ניקיון הבניין לקורונה

ניקיון בניין מגורים וקרונה – האם יש קשר?

תשאלו כל דייר בבניין שלכם, ותגלו עד כמה הניקיון באמת חשוב. בבניין המשותף, אין מצב שנוכל להעביר אפילו יום אחד מבלי שמישהו יעביר סמרטוט בלובי, יטאטא את הגינה, יחטא את המעלית ואת הקומה ויזיז לנו את השטיחון בפתח הדלת כל בוקר.

המשוואה היא פשוטה. כשיש ניקיון – הכל קליל יותר, האווירה נינוחה ויש יחסי רעות בין שכן לשכן.

וכשתנאים אלה לא מתקיימים – אנו פותחים פתח לקופת שרצים.

 

ניקיון סטרילי מקורונה

בעת כתיבת שורות אלה, ובצל איום נגיף הקורונה, אפשר להסיק בקלות שהניקיון גרידא כבר לא מספיק.

היום נדרשים אמצעים חמורים יותר במניעת הדבקה הקשורה בנגיף הקורונה. חלפו הימים שבהם יכולים הדיירים יכולים להסתפק ברצפה ממורקת ונקייה ובהסרה פשוטה של אבק.

מפלס הדאגה מנגיף הקורונה מביא את כל דיירי בניין המגורים להבנה שיש צורך בנקיטת אמצעי חירום הכוללים תקנים ותקנות לשמירה מבעיות בריאותיות עקב הנגיף. בכל חברת ניקיון המכבדת את עצמה, זה אומר חומרי חיטוי, מיגון אנשי הצוות בעזרת מסכות, זהירות יתרה ושמירה על סטריליות מוחלטת ללא מגע והתחכחות יתרה בין הדיירים לבין המנקים המומחים.

הקשר בין בניין נקי להידבקות בנגיף

אמנם אין ממש הוכחה מדעית, אך ההגיון הבריא דוחף אותנו לנקודה בה בכל בניין שמירה על ניקיון היא בייסיק.

כל ועד בית או דייר המחליטים בעניין הניקיון, מבינים שיש צורך אקוטי בעשיית מעשה שיוביל לרגיעה בקרב כלל הדיירים, ולא לעוד היסטריה.

למרות שאין לדעת, התחושה של לעשות את המעשה הנכון בזמן הנכון מחזירה את הביטחון ולו במעט. חשוב לציין שלהשגת דרגת חיטוי וניקיון שתיצור את האפקט, אנו זקוקים לאנשים מומחים שכבר ביצעו ניקיון יסודי במספר בנייני מגורים, מכירים את השכונה ומגדילים ראש לאור האירועים האחרונים.

מיותר לציין שבניין שאינו עובר ניקיון ע”י חברת ניקיון מומלצת לבנייני מגורים ואינו עובר התמגנות מקורונה, עשוי להיחשב לסכנה לשלום הדיירים כולם, דבר שכדאי להימנע ממנו בכל מחיר.

 

חברה ניקיון בנייני מגורים בעלת מוניטין

 

אם כך על מי באמת ניתן לסמוך בזמנים כאלה לניקיון בנייני מגורים?

אנו מחפשים רק את הטובים ביותר. חברת ניקיון לבנייני מגורים עם לב ועם שכל, לא עוצמת עיניים, לא מעגלת פינות ונותנת יחס ומענה לשאלות הדיירים. תורמת מניסיונה ומקדימה תרופה למכה. חברת ניקיון לבנייני מגורים נותנת שירות גם בדברים הקטנים ביותר.

מעבר לניקיון בנייני מגורים, ישנם אנשי סגל נוספים שתורמים לשמירה על הביטחון, הבטיחות והגיהות, לדוגמה טכנאים מומחים שמוזעקים אם יש צורך בפתרונות מסוימים.

לדוגמה, זה להתבטא בסגירת הדלתות לאחר כל דייר, בקודן מתפקד שלא מאפשר לאנשים מבחוץ להיכנס

לבניין. שמירה על בידוד מוחלט ועל סדר מופתי למניעת התקהלות, ריבים ומיגור מוחלט של הסיכונים והפוטנציאל החבוי להידבקות.

 

אנו זמינים לכל שאלה