איך בוחרים חברת ניקיון משרדים בתל אביב?

בעל עסק קיים או חדש? יש לך משרד בתל אביב? אתה כבר בוודאי יודע שמשרד נקי הוא יתרון גדול הן לתפוקת העבודה של המועסקים והן לשיפור המותג שאתה מציג כלפי חוץ. אך נשאלת השאלה כיצד לבחור חברת ניקיון למשרד? האם להתבסס על המלצות, לבחור במי שמציע את המחיר האטרקטיבי ביותר או שבכלל ישנם קריטריונים אחרים שחשוב לדעת?

חברת ניקיון משרדים מספר 1 בישראל

כסמנכ”ל משאבי אנוש אשר עבד במספר חברות גדולות בתל אביב, אני יכול לתת את ההמלצה שלי ולהכריז באופן חד וברור: קשת קלין היא החברת מספר 1 בתל אביב לניקיון משרדים.

שמי הוא רועי כהן ובמסגרת עבודתי עמדתי בקשר עם חברות ניקיון שונות, קיבלתי הצעות מחיר ונפגשתי עם המנהלים. במקום עבודתי הראשון ביצעתי טעות שאני מזהיר ממנה: הלכתי על חברת הניקיון הזולה ביותר שהגישה את ההצעה הנמוכה ביותר. זאת היתה טעות משום שלחברת הניקיון לא היה ניסיון מספק והיא הוכיחה את אמיתות המשפט “מה שבא בזול, עולה ביוקר”.

לא אעשה פה שיימינג כי איני רוצה לפגוע לאיש בפרנסה, אך חברה זו לא עמדה בסטנדרטים הגבוהים של ניקיון אשר להם ציפינו. היא הוחלפה די מהר בחברה אחרת, אשר היתה טובה יותר אך לא מושלמת מטעויות. במקום העבודה הבא שלי, כבר הייתי מיומן יותר בבחירת חברת ניקיון ודרשתי מכל המועמדות ניסיון בניקיון משרדים גדולים בתל אביב ובאזור המרכז.

מהברקת חלונות ועד ניקוי שטיחים

קשת קלין נבחרה משום שהיא הציגה רזומה מרשים עם שלל לקוחות ומשרדים יוקרתיים, מחיר אטרקטיבי ומנהלים ישרים ואדיבים. חתימת החוזה היתה מהירה ואחד הצעדים הטובים ביותר שביצעתי בחיי המקצועיים.

קשת קלין היתה מבצעת ניקיון יומיומי במשרדי החברה שלנו בתל אביב, כולל ניקוי והברקת חלונות, ניקוי שטיחים, פוליש וקס לרצפות, ניקוי פרקטים, ניקוי חדרי שירותים, ניקוי משטחים ועבודות אחזקה שוטפות. כל עבודות הניקיון נעשו בצורה מקצועית במיוחד. המנקים של קשת קלין התגלו כאמינים, מהירים, יסודיים ואפילו חברותיים.

גם במקום העבודה הבא שלי דאגתי להביא עמי נדוניה מהמעסיק הקודם, ודאגתי שקשת קלין יהפכו לחברת הניקיון החדשה גם בחברה הנוכחית בה אני עובד. מיותר לציין שזה העניק לי נקודות זכות רבות בעקבות שביעות הרצון מחברת הניקיון שגייסתי.

אז שימו לב, דרשו חברה מקצועית עם ניסיון בניקיון משרדים בתל אביב. דרשו כמובן גם ביטוח נזקים. בקיצור, דרשו את קשת קלין. כי לנקות משרדים זו לא חלטורה, זו משימה שדורשת אחריות, מקצועיות וניסיון.

אנו זמינים לכל שאלה