מהו המחיר לנקיון משרדים מקצועי בחורף?

משרדים צריכים נקיון בכל עונות השנה, אך חשוב מאוד לשים דגש יתר על כך דווקא בעונת החורף הגשומה והבוצית.

עובדי החברה ולקוחותיה, מביאים עם הרבה לכלוך ובוץ שגוררים איתם מבחוץ כאשר נכנסים למשרד ביום חורפי גשום. לא משנה כמה שטיחים יהיו בדרך עד לכניסה למשרד, תמיד יכנסו עם נעליים מלוכלכות ותצטרכו להשתלט על כך על מנת להשאיר את המשרד שלכם מקום נקי ונעים. המשרד צריך להיות נקי בכל עונות השנה, אך בחורף יש להקפיד יתר בכדי להשאיר אותו כך.

ההיבט הפסיכולוגי של נקיון המשרד בחורף

החורף כשלעצמו גורם להרבה דכדוך אצל אנשים. הקור, הגשמים והחשכה יחדיו מורידים את המצב רוח ומשפיעים על המון היבטים פסיכולוגיים. גם העובדים שלכם כאשר יושבים במשרד ביום חורפי, כפי הנראה יהיו פחות אנרגטיים ופחות עם מצב רוח לעומת יום שמשי בקיץ או באביב. לכם כבעלי משרדים יש דרך למזער את ההשפעה הרעה של החורף על העובדים שלכם בכך שתשמרו את המשרד נקי ורענן. לתחושת הנקיון יש השפעה הפוכה מזו של החורף. כאשר סביבת העבודה נקייה ומתוחזקת, לעובדים תהיה הרבה יותר אנרגיה לעבוד במרץ ולהיות שמחים ומרוצים. לכן, אם תקפידו לבחור בחברת נקיון מקצועית לנקיון המשרדים שלכם בחורף, תעלו את תחושת שביעות הרצון אצל עובדיכם ובכך התפוקה שלהם תגדל.

אותו הדבר נכון כלפי הלקוחות שלכם. אם לקוח ייכנס למשרד מוזנח ומלוכלך, הוא עלול לחשוב דברים שליליים על החברה שלכם והדבר ישפיע על החלטתו באם לעשות איתכם עסקים. לעומת זאת, גם אם שורר שיא החורף בחוץ ולקוח נכנס למשרד שלכם כאשר הוא שמור ונקי, כך גם יהיה מצב רוחו לעשות איתכם עסקים. לסיכום, שמירת המשרד נקי בחורף יתרום לכם כבעלי עסק גם מבחינת מצב רוח ותפוקתם של העובדים וגם על הרושם אותו אתם משאירים ללקוחותיכם.

נקיון משרדים בחורף לעיתים תכופות יותר

אז נכון, על נקיון משרדים חשוב לשמור בעל עונות השנה אך מכיוון ובחורף המשרד מתלכלך הרבה יותר יש להעלות את תדירות הפעמים אותם מנקים את המשרד. אם חברת נקיון משרדים הגיע אליכם בעונת הקיץ מספר מסוים של פעמים בשבוע, כנראה שבעונת החורף התדירות צריכה קצת לעלות. בקיץ קל יותר לשמור על נקיון המשרד ואם יש מרווח בין הימים אז אולי לא יקרה אסון והמשרד עדיין ייראה בסדר. בחורף הדבר קצת שונה ואם לא מנקים את המשרד לעיתים תכופות, אתם עלולים להרגיש זאת כהוגן. מספיק עובד אחד או לקוח שנכנס למשרד שלכם עם בחוץ ולכלוך וכאילו לא ניקיתם את המשרד אף פעם.

לשם כך, תוכלו לקבוע עם חברת קשת קלין המתמקצעת בניקוי משרדים וביחד נוכל לתכנן תכנית תחזוקה ונקיון למשרד שלכם אשר תתאים לכל עונות השנה, ובעיקר לחורף הקר והגשום.

אנו זמינים לכל שאלה