על איזה אזורים חשוב להקפיד בניקיון משרדים?

בכל משרד ומשרד, ישנם אזורים מועדים לפורענות שצריך לשים לב אליהם במיוחד להשגת משרד נקי ומצוחצח. ניקיון משרדים עובד לפי חלוקה יעילה לאזורים עם סדר פעולות נכון לניקיון מקצועי, מהיר וירוק. אז על איזה אזורים צריך להקפיד במיוחד בניקיון משרד, הנה הם לפניכם.

איזה אזורים מומלץ לבדוק על מנת להיות בטוחים שהמשרד נקי?

עמדות העבודה – שולחן וכסא

 

ניקיון משרדים מתחיל בניקיון כל עמדות העבודה. שולחן העבודה בין אם של המנכ”ל ובין של עובדים צריך להיות נקי, מאורגן ומסודר מניירת.

כל עמדת עבודה עוברת מספר שלבי ניקיון: איסוף ניירת, מעבר עם חומר ניקיון ירוק וסמרטוט לח לאורך כל השולחן וניקוי מפינה לפינה, מבלי לפספס אפילו כתם אחד.

לאחר מכן מגיע שלב ארגון הניירת מחדש לקבלת מראה מינימליסטי ונקי של כל עמדה ושולחן עבודה בארגון.

חברת ניקיון משרדים

 

מבחן השירותים

השירותים זה הפנים של העסק. כלל אצבע אומר שלפי השירותים אפשר לדעת את מידת האכפתיות של בעל העסק. כמו שאתם יכולים לדמיין, ההבדל בין שירותים מטופחים לשירותים מוזנחים הוא הבדל של יום ולילה.

 

מחשבים וציוד אלקטרוני

בעידן של דור ה-Y וה-Z, מחשבים ואלקטרוניקה זה אלף בית. למרות שהציוד קטן יותר מבעבר, הוא עדיין קיים והרבה ממנו. מחשבי לפטופ, מחשבים אישיים, טלפון קווי, ראוטרים ועוד הינם חלק בלתי נפרד מכל משרד. ניקיון משרדים כולל בתוכו דאגה לכל פיסת אלקטרוניקה ומחשוב כחלק מהניקיון הכולל.

אזורים ציבוריים, כניסה ולובי

המבואה וחלל ההמתנה, המסדרונות וכל מה שאינו מוגדר כ”חדר”, אלה כולם אזורים שראוי לתת להם את מירב תשומת הלב שמא יגיעו אורחים קרואים או לא קרואים אליכם למשרדים.

ניקיון משרדים יעיל מבצע ניקיון אבק, שטיפה יסודית של החללים המקשרים בין חדר לחדר ושל חלל הכניסה לנראות ולהרגשה נפלאה בכל יום.

פחים ואשפה

לפני שבכלל ניגשים לניקיון משרדים, יש לבדוק מה נעשה בפחים. פחי אשפה לא מרוקנים מהווים סכנה בריאותית שמן הראוי לטפל בה בהקדם האפשרי. שאריות אוכל, שקיות ועוד מיני פסולת לא רצויה צריך לסלק ובמהרה, כאחד הצעדים הראשונים בניקיון משרדים.

שטיחים וריהוט

או בשמם השני, “מלכודות אבק”. שטיחים, ספות, כורסות וכסאות מחשב נוטים לצבור עליהם מסות של אבק, טינופת ועוד מרעין בישין ואין ספק בכלל שניקיון משרדים מטרתו היא לבצע שאיבה יסודית ולמרק אותם מכל חלקיק אבק ומכל פירור. לא רק בשביל הנראות, אלא כמובן בשביל ההגיינה הכללית והסניטריה לבטיחות העובדים כולם.

ריצוף, תקרה וקירות המשרד

מעבר לחדרים, ניקיון משרדים יעיל נותן טאץ’ נוסף ומסתכל גם למעלה לתקרה ולמטה אל הרצפה

אין לשכוח דברים מהותיים כמו שטיפת הרצפה או הפרקט.

הברק המשתקף מן הרצפה צריך להיות אחיד בסיום העבודה ולהזמין את כל באי המשרד אל תוך אותו חלל עבודה.

קורי עכביש בפינת התקרה, תקרה גבוהה שאף עובד לא מגיע עד אליה, גם אלו צריכים להיות מטופלים היטב כחלק מניקיון נכון של משרדים.

תמונות תלויות וקירות ישנים נוטים כולם להתלכלך ולצבור אבק.

אנו זמינים לכל שאלה