מחפשים חברה לנקיון בנייני מגורים בפתח תקווה?

אם אתם גרים בבניין מגורים בפתח תקווה אתם יכולים להפסיק לחפש חברת נקיון כי קשת קלין יעשו את הבניין שלכם נקי, מצוחצח ומטופח כמו שאף פעם לא היה.

הרבה בנייני מגורים מחליפים חברות נקיון לעיתים תכופות כי אינם מרוצים מרמת השירות והנקיון. זה לא אמור להיות כך ולכן חשוב מאוד לשים דגש בבחירת חברת נקיון לבנייני מגורים וותיקה ובעלת המלצות רבות. נקיון הבניין הוא דבר חשוב מאוד גם בפן החזותי וגם בפן הבריאותי. לכל בניין מגיע את הטיפול הטוב ביותר, בין אם הוא בניין ישן או חדש, תמיד נעים להיכנס לבניין מטופח, לובי שמריח טוב, מעלית שמורה וחדר מדרגות נקי. מעטים מאוד האנשים האוהבים לחיות בסביבה מלוכלכת וכאשר נכנסים לבניין מוזנח ולא מטופח, זו וודאי לא הרגשה נעימה ונזמינה, וגורם לנו להחמיץ פנים. חברת ריינבו קלין הינה חברת נקיון ותחזוקת בניינים ולה הרבה לקוחות מרוצים בעיר פתח תקווה. בשבילנו נקיון בנייני מגורים הוא מקצוע ואתם תוכלו לחוש זאת כאשר תראו את עבודתנו.

תיאום ציפיות עם הלקוח בנקיון בנייני מגורים

חברה לניקיון בניינים מתנהלת לרוב מול וועד הבניין ותמיד חשוב לדבר עם הלקוח ולשמוע את כל הנקודות שחשובות לו וקבלת דגשים בנקיון הבניין. חברת ריינבו קלין רואה את השירות כערך עליון ותמיד שמחה לשמוע את הלקוחות שלה ולקבל מהם משובים. כחברה מקצועית ומנוסה לנקיון בנייני מגורים בפתח תקווה אנחנו יודעים את אשר עלינו לעשות, אך יחד עם זאת תמיד שמחים לבצע תיאום ציפיות ולשמוע בקשות מיוחדות מהלקוחות שלנו.

נקיון בנייני מגורים בפתח תקווה מ-א’ ועד ת’

כאשר חברת נקיון בניינים מגיע לנקות בניין, עליה לבצע את הנקיון בצורה מקצועית ומקיפה ללא דילוג על שום חלק בבניין. החלקים המרכזיים בנקיון בניין מגורים הם לובי הכניסה, מעליות, חדרי מדרגות, חדרי האשפה והחניון. חברת נקיון בניינים מקצועית שמה דגש גם לפרטים הקטנים כגון: נקיון מעקות, נקיון תיבות דואר, נקיון אינטרקום, נקיון מתגי תאורה וארונות חשמל ועוד אזורים מיוחדים שוודאי לא חשבתם עליהם. חברת ריינבו קלין עורכת תכנית נקיון מסודרות בה מפורטים לוחות הזמנים ואזורי הנקיון לפי ימים ושעות. בשבילנו עמידה בלוח זמנים היא בראש ובראשונה ואנו דבקים בה.

חברת ריינבו קלין תהפוך כל בנייו מגורים בפתח תקווה לחדש

איכות, שירות ואמינות הם הערכים של חברת ריינו קלין. אנו עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ויאמר לזכותנו שיש לנו לקוחות של שנים רבות שמרוצים מאוד מרמת הנקיון והשירות שאנו מספקים. חברת ריינבו קלין משתמשת באמצעי הניקוי האיכותיים ביותר כדי שאתם והבניין שלכם תקבלו את מה שמגיע לכם ותהנו מסביבה נקייה ומטופחת ברמות הגבוהות ביותר. צרו עוד היום קשר עם ריינבו קלין להתייעצות ולקבלת הצעת מחיר.

אנו זמינים לכל שאלה