מה כולל המחיר של תחזוקת מבנים בפתח תקווה?

תחזוקת בנייני מגורים, משרדים, ומבנים היא דבר חשוב מאין כמותו. אבל מה תקבלו תמורת המחיר?

תחזוקת מבנים שוטפת היא דבר נחוץ מאוד לפעילות תקינה של המבנה. למעשה, כל דבר שקשור למבנה צריך להיות מטופל על ידי חברת תחזוקה שתאגד הכל תחתיה. תחזוקת מבנים דואגת למעשה לתקינותו ונראותו של המבנה ושומרת על הדיירים בראש שקט נקי מדאגות.

מעבר לנקיון וטיפוח הבניין, ישנם דברים נוספים שחשוב מאוד לטפל ולעקוב כדי למנוע תקלות עתידיות ולשמור על מצב יציב של המערכות.

כאשר אתם משלמים על תחזוקת המבנה, חשוב מאוד שתדעו מה כלול בתוך המחיר. ריכזנו עבורכם מספר מערכות הנוגעות לבניין והן חלק בלתי נפרד מתחזוקו.

נקיון בראש ובראשונה

כאשר שומעים את המושג תחזוקת מבנים ישר עולה לראש נושא הנקיון. נכון מאוד, נקיון  המבנה הוא דבר חשוב מאוד נועד לשמור על אווירה נעימה ובניין מטופח שיהיה נעים להתגורר בו. על חברת הנקיון והתחזוקה לנקות באופן מקצועי את כלל חלקי המבנה, כולל: חדר המדרגות, מעליות, לובי הכניסה, חניון, חדר האשפה, תיבות הדואר, אינטרקום ועוד.

תקינות מנורות וחשמל

על חברת התחזוקה לדאוג כי כל המנורות ומתגי התאורה יעבדו בצורה תקינה ובאם משהו לא עובד כראוי אז תדאג לתקנו בהקדם האפשרי.

בדיקת תקינות המעלית

על חברת התחזוקה החובה לדאוג לבדיקת המעלית אחת לחצי שנה על ידי טכנאי מוסמך וכמו כן לשמירה על פעילותה ותקנותה השוטפת. חברת התחזוקה היא זו שתתנהל מול חברת המעליות ותוודא כי הכל יפעל באופן בטיחותי וחלק.

בדיקת מעלית

תחזוקת מערכות כיבוי

לכל מקרה ואסון לא עלינו, אנחנו צריכים כי מערכות כיבוי האש יעבדו ויהיו תקינות לשעת הצורך. חברת התחזוקה תדאג לבדוק באופן סדיר כי מערכות ההתרעה וכיבוי האש תקינות ועובדות.

טיפול בגגות המבנה

על מנת למנוע נזילות ורטיבויות, חברת התחזוקה צריכה לזפת אחת לתקופה את הגגות ולדאוג כי אין חשש לחדירת מים.

תחזוקת גינות

שירות נוסף ואופציונלי של חברת תחזוקת מבנים הוא תחזוקת גינות. חברת התחזוקה עובדת עם בעלי מקצוע בכל תחום ותחום ותדאג שהגינה של הבניין תהיה מטופחת ויפה.

מגוון אפשרויות לתחזוקת מבנים בפתח תקווה

גם אם לא הייתם מודעים ליכולתה של חברת תחזוקה לדאוג לכלל המערכות הקשורות לבניין שלכם, עכשיו אתם יודעים ועליכם לוודא מול חברת התחזוקה אילו שירותים כלולים במחיר שהיא מציעה. חברת ריינבו קלין מבצעת תחזוקת מבנים בפתח תקווה ולה נסיון רב בטיפול בכל הנושאים הקשורים למבנים השונים. אם הבניין שלכם רוצה להיות בראש שקט, פנו לריינבו קלין תחזוקת בניינים בפתח תקווה, ותוכלו להינות משירות ומקצועיות ברמות הגבוהות ביותר.

אנו זמינים לכל שאלה