איך להשיג מהפך בניקיון המשרד עם חברת ניקיון משרדים בפתח תקווה?

משרדים ועסקים חיים את המציאות הזו כל יום. כך גם בפתח תקווה. בכל עסק הפועל ממשרד קיימים אזורים הנעלמים מן העין ובהם הבלאגן חוגג.

בשגרת היומיום של הבוס והעובדים, ישנו אינטרס מובהק של כל עסק משגשג להשיג משרד נקי ומצוחצח.

במציאות עסקית שכזו, כדאי לבדוק חברת ניקיון משרדים בפתח תקווה השואפת לצמצם את התופעה עם שלל כלים, ידע, והרבה ניסיון/

 

למה דווקא ניקיון באמצעות חברת ניקיון משרדים בפתח תקווה?

חברת ניקיון משרדים עובד לפי חלוקה יעילה לאזורים עם סדר פעולות נכון לניקיון מקצועי, מהיר וירוק.

חלקי המשרד השונים מתבססים מתחלקים פחות או יותר  באופן הבא ודורשים טיפול בהתאם:

 

סביבת עבודה מדוגמת

ניקיון משרדים של חברת ניקיון משרדים בפתח תקווה יתחיל בניקיון כל עמדת העבודה. שולחן העבודה בין אם של המנכ”ל ובין של עובדים צריך להיות נקי, מאורגן ומסודר מניירת.

כל עמדת עבודה עוברת מספר שלבי ניקיון: איסוף ניירת, מעבר עם חומר ניקיון ירוק וסמרטוט לח לאורך כל השולחן וניקוי מפינה לפינה, מבלי לפספס אפילו כתם אחד.

לאחר מכן מגיע שלב ארגון הניירת מחדש לקבלת מראה מינימליסטי ונקי של כל עמדה ושולחן עבודה בארגון.

 

יחס חם לאלקטרוניקה

בעידן הסמארטפון והלפטופ, מחשבים ואלקטרוניקה זה אלף בית. למרות שהציוד קטן יותר מבעבר, הוא עדיין קיים בשפע ברחבי המשרד. דיסק און קי, אוזניות, מחשבי PC, ראוטרים ועוד הינם חלק בלתי נפרד מכל משרד. חברת ניקיון משרדים בפתח תקווה מנקה ומשיבה למקומה כל פיסת אלקטרוניקה ומחשוב כחלק מהניקיון הכולל, מבלי לגרום לנזק ותקלות ובאופן הבטיחותי ביותר לעובדים.

אזורים ציבוריים, כניסה ולובי

אזורים ציבוריים קיימים גם במשרד. כל אורח ומבקר שלא יגיע יתרשם קודם כל מן המבואה וחלל ההמתנה. גם המסדרונות וכל מה שאינו מוגדר כ”חדר” נכללים בהגדרה זו.

ריקון כל הפחים

חברת ניקיון משרדים בפתח תקווה מבצעת קודם כל בדיקה. האם כל הפחים רוקנו. פחי אשפה לא מרוקנים מהווים סכנה בריאותית שמן הראוי לטפל בה בהקדם האפשרי. שאריות אוכל, שקיות ועוד מיני פסולת לא רצויה יוצרים צחנה שאותה יש לסלק ולהחליף בנינוח רענן של ניקיון, כאחד הצעדים הבסיסיים בניקיון משרדים.

טיפוח אזור השירותים

האמרה המפורסמת לא טועה – השירותים הם אכן הפנים של העסק. כלל האצבע אומר שהשירותים משקפים את הצלחת בעל העסק. כמו שאתם יכולים לדמיין, ההבדל בין שירותים מטופחים לשירותים מוזנחים הוא הבדל תהומי פשוט.

שמירה  הגייני ללא אבק ואלרגיה

משרד שאינו הגיינו עשוי לגרום לאלרגיות ועוד עניינים לא רצויים. זה קורה בגלל רהיטים הנוטים לצבור אבק. רהיטים כמו שטיחונים, ספות, כורסאות וכסאות מחשב הם רק חלק מהעניין.

מטרה שאי אפשר להתעלם ממנה בהקשר זה היא ההגיינה הכללית והסניטריה לבטיחות העובדים כולם.

ריצוף, תקרה וקירות המשרד

לגימור מיטבי של המשרד, וליצירת הרושם הכולל, על חבר ניקיון למשרדים לדואג להבריק כל אריח וכל סוג ריצוף או פרקט, כל נברשת וכל פריט תאורה, בין אם על התקרה או במסדרון. העיקר שיהיה נעים להתהלך ולעבוד ברחבי המשרד עם ניחוח נפלא.

בסופו של דבר חברת ניקיון לבנייני משרדים בפתח תקווה יוצרת במשרד מהפך נפלא וזו התוצאה של עבודה עם חברה מקצועית, שירותית ומנוסה.

 

אנו זמינים לכל שאלה