איך חברת ניקיון בפתח תקווה תעזור למשרד שלכם?

ידעתם שמשרד נקי יותר יעלה פרודקטיביות העובדים ורווחיות העסק? קראו את המאמר הבא

מכירים את ההרגשה שאתם קמים בבוקר לעבודה אבל לא תמיד יש לכם חשק. תארו לכם את עצמכם פוסעים פנימה למשרד ורואים משרד מטונף, מוזנח ועם ריח לא נעים בכלל. האם המצב רוח שלכם ישתפר במצב כזה? כנראה שממש ממש לא. עכשיו תארו לכם את המקרה ההפוך, אתם נכנסים למשרד אבל הפעם המשרד נקי ומצוחצח ויש ריח ניחוח שממש מעלה על פניכם חיוך ענק. רואים את ההבדל? גם אם זה לא היה היום עם הכי הרבה חשק שלכם, עצם זה שהמשרד היה כל כך שמור ומתוחזק, זה איכשהו נתן לכם פוש להתחיל את היום עם חיוך.

זה היה רק תיאור נחמד, אבל הסיפור המסופר לעיל  מגובה בממצאים ממחקרים רבים אשר מוכיחים קשר ישיר בין נקיון המשרד לפרודקטיביות העובדים. מה גם שדרושה הקפדה יתרה על ניקיון בטח שבתקופת הקורונה הלא פשוטה. הדבר נובע מכמה דברים ונספר עליהם בהרבה.

משרד נקי גורם לעובדים לעבוד טוב יותר

הסיבה הראשונה לכך שיש קשר ישיר בין עובדים שנותנים יותר מעצמם לבין נקיון ותחזוקת המשרד היא העובדה שעובד רואה שלבעל העסק אכפת ממנו ומשאר העובדים, אז הוא מרגיש סוג של מחויבות לתת מעצמו באותה מידה. גם ההפך נכון, וברגע שעובד רואה שבעל העסק מזניח את סביבת העבודה במשרד ולא אכפת לו שלעובדים שלו תהיה סביבה נעימה לעבוד בה, ובאותה המידה העובד בתת מודע עובד בצורה פחות יעילה, כזאת ששוות ערך לכמות ההשקעה שהוא חושב שמשקיעים בו. הנוסחה היא פשוטה וברורה: עובד אשר חש כי לבעל העסק אכפת ממנו, יהיה אכפת לו באותה מידה ואף יותר ובכך יהיה יותר פרודקטיבי.

סיבה נוספת וקשורה גם בפסיכולוגיה היא שפשוט רוב העובדים פשוט מרגישים מבולבלים כאשר המשרד מלכולכך ומבולגן וכאשר יש תחושת סדר ונקיון, העבודה זורמת יותר וקל יותר להתנהל במשרד נקי ומתוחזק.

קשת קלין – חברת נקיון המשרדים המובילה בפתח תקווה

קשת קלין היא חברת הנקיון המובילה בפתח תקווה. לקשת קלין שנים של נסיון בנקיון ובתחזוקת משרדים בעיר פתח תקווה עם תיק לקוחות רחב מעסקים קטנים ועד עסקים וארגונים גדולים. קשת קלין היא החברה שתעלה חיוך על העובדים שלכם ותגרום למשרד שלכם להראות נקי ומתוחזק ברמה שלא הכרתם עד כה. קשת קלין משתמשים בחומרי הניקוי האיכותיים ביותר, כאלה שיניבו את התוצאות הטובות ביותר עבור המשרד שלך. העובדים של ריינבו קלין שמים לב לכל בפרטים הקטנים במשרד, ומגיעים לנקות מקומות שלעולם לא חשבתם עליהם שדורשים ניקוי. מקשת קלין תקבלו תמיד שירות אדיב ואוזן קשבת לקבלת הערות ובקשות מהלקוח באופן שוטף. נקיון עבורנו הוא שליחות ואנו נדאג שכל לקוחותינו יהיו מרוצים ומחוייכים.

אנו זמינים לכל שאלה