חברת ניקיון לביניינים ומשרדים

מחפשים חברת ניקיון אמינה ומקצועית

התקדמו ל ריינבו-קלין, חברת ניקיון מקצועית למי שלא רוצה להתעסק בשטויות.
תנו לנו לנקות עבורכם כדי שתוכלו להתרכז במה שחשוב באמת, משפחה,אהבה, פרנסה. אנו חברת ניקיון  שבנוסף לשירותי ניקיון אנו מבצעים תיקוני וחשמל ומגוון תיקונים קטנים לבית או לעסק.

אנו מתמחים בשירותי ניקיון ותחזוקה, למשרדים, בתי עסק, בתים פרטיים ודירות.

לא כל חברת ניקיון מתאימה לכל אחד

אנו מאמנים שחברת ניקיון  צריכה לתת את השירות הטוב ביותר. לנו מגוון פתרונות בתחום הניקיון עבור דירות, בתים פרטיים ,משרדים וניקיון בנייני מגורים. כמו כן אנו מנקים ביסודתיות מבנים לאחר שיפוצים ובנייני מגורים. במחירים נוחים ואיכות ללא פשרות. 

חברת ניקיון משרדים בפתח תקוה

נקיון בנייני מגורים – זה ריינבו קלין

צוות מקצועי לנקיון וטיפוח בנייני מגורים

רוצים בניין נקי מתמיד? מאסתם מלהחליף חברת נקיון כל כך הרבה פעמים? צרו קשר עם ריינו-קלין ואנו נדאג לבניין נקי ברמה שלא הכרתם. כאשר מדובר בבניין משותף, חשוב לבחור את החברה המתאימה לנקיון הבניין. לחיות בסביבה נקייה זה דבר בריא לגוף ולנפש. כאשר הבניין נקי מתקבלת הרגשה טובה וכיף להיכנס כך הביתה והדבר משפיע לנו על המצב רוח. בטוח אתם מכירים את ההרגשה כשנכנסתם לבניין משותף, שלכם או של חברים, והעלתם חיוך על הפנים כאשר הבניין האיר לכם פנים והריח נפלא. כאשר הבניין מלוכלכך ומוזנח, זה לא נעים, זה לא יפה ולבטח לא משמח אף אחד. חברת ריינבו קלין תדאג שהבניין שלכם נקי ומטופח, ובקיצור – בניין למופת!.

מה חשוב לנקות בבניין מגורים?

למעשה הכל חשוב, ובבחירה נכונה של חברה מקצועית לנקיון בנייני מגורים, לא תשאר אפילו פינה אחת לא נקייה. חברת ריינבו קלין תדאג לנקות את הבניין שלכם מ-א’ ועד ת’. אנו נדאג שהלובי יהיה נוצץ ומריח, שהמעלית תהיה נקייה ומטופחת, חדר המדרגות מצוחצח וחדר אשפה וחניון נקיים ונעימים. כאשר אתם לוקחים חברת נקיון טובה אתם למעשה מרצים את כל השכנים ומונעים תלונות ומריבות מיותרות בנושא נקיון הבניין. לחברת ריינבו-קלין נסיון רב עם נקיון בניינים ובמרוצת השנים הפכנו מאות בניינים מוזנחים ומלוכלכים, לכאלה נקיים, מטופחים ונעימים. מבחינתנו שירות הוא בראש ובראשונה ואנו שומרים על רמת איכות גבוהה בכל נקיון ונקיון.

מודעות לנקיון עולה בקרב האנשים

ניקיון היה חשוב מאז ומתמיד, אך לאור התקופה האחרונה בצל משבר הקורונה, אנו מודעים יותר ויותר לרמת החשיבות של הנקיון והסטריליות. ריינבו-קלין מקפידה על נקיון כל הפרטים הקטנים, כגון: לחצני מעלית, אינטרקום, לחצני קוד כניסה, מתגי תאורה, ידיות כניסה, ידיות בחדרי מדרגות ובחניונים, נקיון תיבות הדואר ועוד. אנו נשמור על בניינכם כך שחיידקים יפחדו להתקרב אליו.

חברת נקיון בניינים ריינבו-קלין

חברת ריינבו-קלין משתמשת בחומרי הנקיון האיכותיים ביותר על מנת להגיע לתוצאות מירביות. ריינבו -קלין מאמינה כי לדיירי הבניין מגיע את הטוב ביותר והם צריכים לקבל תמורה עבור דמי הוועד אותם הם משלמים מדי חודש. כאשר הבניין נקי ושמור, רוב הדיירים ירגישו אחריות לשמור גם הם על הנקיון ובכך יהיה נעים לכל דיירי הבניין.

למה לבחור בריינבו-קלין לנקיון בניין המגורים שלכם?

בשבילנו נקיון היא תחושת שליחות, לכן תהיו בטוחים שנתן את כל הלב שלנו שהבניין שלכם יהיה נקי. הצוות של ריינבו קלין הינו בעל נסיון רב בנקיון ובאחזקות מבנים ורמת הנקיון שאנו מספקים עומדת בסטנדרטיים הכי גבוהים. מהסיבה שכל בניין הוא שונה מהאחר ובעל מאפיינים שונים, אנו יודעים להתאים את צורת העבודה שלנו לפי סוג הבניין ולמקסם את רמת הנקיון שלו. בשבילנו זמנים הם זמנים, ולכן אנו מתחייבים לעמוד בלוח זמני הנקיון שנקבע מול וועד הבניין. איכות העבודה מבוקרת ומפוקחת על ידי הנהלת החברה והשירות זמין תמיד ומטפל בכל תקלה תוך פרק זמן קצר. בנוסף, אנו מציעים רמת מחירים אטרקטיבית ואתם מקבלים הרבה מעבר ל- Value for money””.

אם אתם רוצים לחיות בסביבה נקייה, נעימה ומטופחת, צרו קשר עם המקצוענים של ריינבו-קלין וכל השאר אנחנו כבר נדאג.