כמה עולה ניקיון משרד בתל אביב

מרבית העסקים הגדולים ובנייני המשרדים ממוקמים בתל אביב. זו הסיבה שהביקוש בתל אביב לחברות ניקיון משרדים הוא גדול במיוחד ועולה על כל שאר הערים בישראל. כאשר חברות רוצות לשכור שירותים של חברת ניקיון הן צריכות קודם כל לבדוק כיצד נקבע מחיר של ניקיון משרדים בתל אביב. תתפלאו אבל לא מדובר בעניין שרירותי – המחיר נקבע על בסיס קריטריונים ברורים מאוד.

עלות נקבעת על פי גודל המשרד בתל אביב

הדבר החשוב ביותר שכדאי לברר לפני שמקבלים הצעת מחיר עבור ניקיון משרדים בתל אביב הוא גודל המשרד. כל חברת ניקיון תבקש לברר זאת כבר בהתחלה, אז דאגו שיהיה בידיכם אסמכתא שמראה בבירור מה גודל המשרד במ”ר (מטרים ריבועיים). ככל שהמשרד גדול יותר, המחיר מן הסתם יהיה גבוה יותר.

כמות שעות העבודה לניקיון המשרד

קריטריון נוסף שתתבקשו לענות עליו לפני שתקבלו הצעת מחיר לניקיון משרדים בתל אביב הוא כמות שעות העבודה הנדרשת. מובן שנציג חברת הניקיון יכול להציע בעצמו כמות שעות ניקיון יומיות או שבועיות, אבל רצוי שתעשו שיעורי בית בעצמכם. גם כמות שעות הניקיון הנדרשת היא כמובן נגזרת של גודל המשרד, אבל פה גם ישנה שאלה של תדירות הניקיון שהחברה שלכם זקוקה לו.

מיקום המשרד בתל אביב

מיקום המשרד הוא עוד קריטריון אשר יכול להשפיע על המחיר של ניקיון משרדים בתל אביב. משרדים אשר נמצאים בתל אביב, ובטח בבניין משרדים גדול אשר לחברת הניקיון ישנם עוד לקוחות שנמצאים בו, יוכלו לקבל הצעת מחיר טובה יותר לעומת חברה שנמצאת באזור מרוחק יותר בתל אביב או מחוצה לה.

האינטרס של חברת הניקיון לאגור כמה לקוחות באותו בניין משרדים הוא ברור. זו הסיבה שהיא תסכים לתת הנחה לחברה ששוכרת את שירותיה ומצטרפת לחברה קיימת שנעזרת בניקיון שלה באותו בניין.

מומלץ להיות ערים לכך ובלי קשר, תמיד טוב כשאתם מגיעים לבניין משרדים חדש או מחליפים חברת ניקיון, להתייעץ עם השכנים שלכם בבניין ולשמוע על חברת ניקיון מומלצת שכבר עובדת ומכירה את הלוקיישן.

חברת ניקיון משרדים מומלצת בתל אביב

חברת הניקיון קשת קלין, הידועה גם כחברת ריינבו קלין, היא חברת הניקיון הטובה ביותר בתל אביב ובאזור המרכז בכל הקשור לניקיון בנייני משרדים. החברה שומרת על סטנדרט ניקיון הגבוה ביותר ועל סביבת עבודה מצוחצחת ובריאה. בנוסף, חברת ריינבו קלין גם מציעה שירותי תחזוקה ותיקונים לבית העסק, עם עובדים אשר עוברים גיוס קפדני כדי לשמור על החברה של הלקוחות שלנו ועל הנכסים שלהם נקיים, בטוחים ותקינים.

אנו זמינים לכל שאלה