התחלות חדשות – ניקוי משרדים חדשים

כל ההתחלות קשות, אבל יש בהן גם תקווה אופטימיות ואף התרגשות. במיוחד אם מדובר בפתיחת עסק חדש או מעבר למשרדים חדשים. כדי להיכנס למשרדים החדשים ברגל ימין חובה לבצע ניקוי יסודי ומקצועי. 

חזות המשרדים הם הפנים של העסק שלכם, עיצוב המשרד והניקיון בו משפיעים על הרושם שלקוחות מקבלים כשהם מגיעים אליכם. כל מקום שמכבד את עצמו דואג שהמשרדים יהיו נקיים ומצוחצחים ומשתמש בחברת ניקיון מקצועית לשם כך.

גם אם עיצוב המשרדים שלכם הוא מודרני וחדשני, לא מתחכם או יוקרתי, לא צריכה להיות לכך השפעה על מידת הניקיון. נקי זה גם יפה וגם בריא.

משרד חדש נקי- תענוג לאף ולעיניים

סדר וניקיון מספקים לנו רוגע מחשבתי ומשפרים את מצב הרוח. כך אנחנו יכולים להתרכז בעבודה בקלות יותר ולהעביר את יום העבודה בנעימים. משרדים נקיים ומבריקים הם תענוג לאף ולעיניים.

במשרדים יש כמות גדולה של אנשים, הבאים ושבים, הם מביאים איתם לכלוך מהרחוב, לכן יש להקדיש תשומת לב מיוחדת לרצפות והקפדה יתרה אם יש שטיחים.

ככל שהמשרדים יהיו נקיים יותר כך איכות האוויר תהיה טובה יותר והוא יהיה נקי מחיידקים. 

כדי לקבל מראה נקי במיוחד יש לדאוג שהרצפה, הריהוט, החלונות, הקירות ואפילו התקרות תמיד נקיים. 

אם יש לכם שטיחים חשוב שחברת הניקוי תעשה ניקוי עמוק הכולל גם שאיבת אבק וגם מדי פעם שימוש בחומרים המתאימים לניקוי עמוק, חידוש מראה השטיח והפצת ריחות נעימים.

חשוב להתחיל עם שגרת ניקיון החל מהרגע הראשון בו נכנסתם למשרדים החדשים ולהמשיך בשגרה זו כדי לשמור על רמת ניקיון גבוהה באופן קבוע. מומלץ לקבוע מראש מה מנקים ואיך ובאיזו תדירות. לפי חלוקה לניקיון יומי, שבועי, חודשי ותקופתי. 

אבק, לא בביתנו ולא במשרדנו

אבק מצטבר בכל מקום, במיוחד במקומות שאנחנו לא מגיעים אליהם ביום יום כמו מזגנים ומנורות. חשוב לעבוד עם אנשי מקצוע שמוכשרים לנקות בגבהים ולא להסתכן בצוות לא מיומן שיכול להיפגע בעבודה שכזו.

בנוסף, בחברת ניקיון מקצועית העובדים עוברים אחת לתקופה הדרכות בנושא בטיחות בעבודה.

מקום העבודה הוא אחד המקומות החשובים לנו ביותר ואנחנו מבלים בו חלק נכבד מהיום, לכן מוטב לקחת חברה ניקוי מקצועית ואמינה ולא לנסות לחסוך כמה שקלים, זה יכול לעלות לכם ביוקר לטווח הארוך. 

השאירו את הניקיון לריינבו-קלין – חברה לניקוי משרדים

חברת ריינבו-קלין היא חברה ניקוי מקצועית המתמחה בשירותי ניקיון ותחזוקה לבתי עסק ובתים פרטיים.

בנוסף לשירותי ניקיון אנחנו מבצעים תיקוני חשמל ומגוון תיקונים קטנים לפי מידת הצורך.

אנחנו נדאג לשמור על המשרד שלכם מטופח ונקי ובכך גם נסייע לעובדים שלכם לעבוד בצורה פרודוקטיבית יותר. סביבה נקייה משפרת את מצב הרוח ותורמת להרגשת ההערכה של העובדים ובכך משפרת את ביצועיהם. אנחנו מקפידים על ניקיון ללא פשרות מהפרטים הקטנים ביותר ועד הגדולים. תנו לנו לדאוג לניקיון המשרדים שלכם ואתם תדאגו לשאר.

אנו זמינים לכל שאלה