ניקיון בניינים בקרית אונו

משכירים דירה בקרית אונו? חדר המדרגות מלוכלך ולא נעים לעבור בו? לנו יש את הפתרון!

חברת “קשת-קלין” מציע את שירותיה לכל הבניינים בקרית אונו. ניקיון ואחזקה זה המקצועיות שלנו!

תנו לצוות המקצועי שלנו לדאוג לניקיון ותחזוקת הבניין מגורים שלכם שלכם כדי שאתם תוכלו להתעסק במה שבאמת חשוב לכם. בזמן הזה אנחנו נדאג לניקיון הבניין ואפילו תיקוני חשמל!

בניין נקי דיירים שמחים וועד בית שמח

הבניין נשאר מלוכלך גם אחרי שעבר ניקוי יסודי? הוועד בית שוב רב על ניקיון הבניין? אנחנו בריינבו-קלין נדאג לבניין נקי ברמה הגבוה ביותר וועד בית מרוצה. כאשר מדובר בבניין משותף, חשוב לדעת מי זאת החברה שאתם מזמינים אליכם לבניין לנקות. בניין נקי שווה דיירים שמחים בנוסף כאשר הבניין נקי מתקבלת הרגשה טובה יותר ועם הרגשה טובה הרבה יותר נעים להיכנס לבניין ומשם לביתך. כאשר הבניין מלוכלך ומוזנח, לדיירים לא יהיה נעים להיכנס, הריח הרע והלכלוך בחדר המדרגות והלובי ישפיע לרעה על האורחים והדיירים שנכנסים לבניין. וזה למה אצלנו ב”ריינבו-קלין” נדאג שהבניין שלכם יהיה נקי מסודר ושתמיד יהיה נעים לכניסה.

 מה החלק החשוב ביותר בניקיון הבניין מגורים שלכם?

כל הבניין מחויב לעבור ניקוי, למעשה אין חלק שעדיף לנקות פחות או יותר. כל הבניין מחויב לעבור ניקוי יסודי. ועוד עכשיו שהקורונה והגל החדש של האומריקון הגיע לארץ יש עוד יותר צורך בניקוי יסודי של כל הבניין עד רמת הפינות ומעקים בחדר מדרגות כמובן שגם יש צורך בחיטוי עם הניקוי.

למזלכם הצוות המקצועי שלנו מגיע מוכן לאחר ששעברו הכשרות והכנות רבות לניקוי בניינים וכמובן חיטוי שלהם מפני הקורונה. צוות שלא יודע לנקות ולחטא כמו שצריך את הבניין מסכן את הדיירים. אם זה חדר המדרגות שלא ניקו כמו שצריך או שלא ניקו כל פינה בלובי של הבניין. לעומת זאת צוות שבא מוכן עם הכשרה יודע איך לנקות ולחטא כמו שצריך את כל הבניין. בלי להשאיר לכלוך וחיידקים לא רצויים.

אז למה כדי לכם לבחור ב”קשת-קלין” לבניין שלכם בקרית אונו?

נקיון הבניין שלכם בשבילנו זוהי שליחות, תהיו בטוחים שהצוות שלנו נותן את הלב ואת הנשמה כדי שלכם יהיה בניים נקי. בנוסף הצוות של “ריינבו-קלין” שעובדים בקרית אונו מורכב מתושבים שמכירים את הבניינים ואת האופי של האיזור. לכל עיר שונה אחת מהשנייה וזה למה אצלנו יש חשיבות לעובדים מהאזור שמכירים ויודעים איך לעבוד עם בניינים בקריית אונו, אנו יודעים להתאים את צורת העבודה שלנו לפי סוג הבניין ולמקסם את רמת הנקיון שלו. בשבילנו זמנים הם זמנים, ולכן אנו מתחייבים לעמוד בלוח זמני הנקיון שנקבע מול וועד הבניין. איכות העבודה מבוקרת ומפוקחת על ידי הנהלת החברה והשירות זמין תמיד ומטפל בכל תקלה תוך פרק זמן קצר.

אנו זמינים לכל שאלה