ניקיון בנייני מגורים בגוש דן

גר באזור גוש דן? רוצים לחזור הביתה, אל בניין נקי ומטופח? כדאי שתקראו את זה

זה לא משנה אם אתם וועד הבית, בעלי דירה, או דיירים בבניין. לכולנו חשוב להגיע לבית שנראה שמור, מטופח ומוקפד. חיי היום-יום מביאים עמם לכלוכים רבים באופן טבעי ואין שום סיבה שנפגוש אותם בכל פעם שאנחנו מגיעים הביתה, לבניין בו אנו גרים. אם ניקיון בנייני מגורים בגוש דן מעניין אתכם וגם אתם רוצים בניין נקי, הטקסט הזה בדיוק בשבילכם.

 

5 צעדים פשוטים לשמירה על ניקיון הבניין

באמצעות כמה צעדים פשוטים, נין להגיע לרמת ניקיון עליה ניתן לשמור לאורך זמן:

  1. טאטוא לעתים תכופות ושטיפת הבניין בהתאם לצורך ולא פחות מפעם בשבוע
  2. שמירה על חללים ציבוריים נקיים ומסודרים
  3. שמירה על חדרי זבל נקיים
  4. טיפול במראות וחלונות הבניין
  5. טיפוח צמחיית הבניין

שמירה על חמשת כללי היסוד האלו תוכל לאפשר לכם מראה בניין נקי ונעים לאורך זמן. אבל למי יש זמן לכל זה? אנחנו נגיד לכם למי. לאנשי מקצוע.

מגוון סוגי שירותים

ישנן כמה דרכים להשיג באופן קבוע חזות ובניין נקיים. ישנם בנייני, אשר מבצעים תורנות בין הדיירים, יש כאלו המעסיקים בני נוער, בהתאם לחוק, או סטודנטים, ויש כמובן חברות מקצועיות המתמחות במתן שירותי ניקיון בנייני מגורים בגוש דן.

 

סבב דיירים

איך זה עובד? כשרוח הדיירים מתאימה, ישנה חלוקה בין דיירי הבניין ולפי כל דייר אחראי על תחום ניקיון למשך תקופה ממושכת, או בתחלופה קצרה יותר, כל דייר אחראי על ניקיון הבניין כולו.

יתרונות: כשזה עובד זה מצוין, כי לדיירים ישנה מחויבות גבוהה, או לפחות אמורה להיות להם ומדובר בשירות חינמי.

חסרונות: זה לא תמיד עובד וסטנדרטי הניקיון של כל אחד מהדיירים הוא שונה ובסופו של דבר רבים הבניינים אשר יוצא שכרם בהפסדם, שכן, נוצרים חיכוכים ומתחים מיותרים בין הדיירים, שמלכתחילה כוונתם היתה טובה ובאווירה שיתופית.

 

בני נוער וסטודנטים

איך זה עובד? מעסיקים בני נוער (במסגרת החוק, כמובן) או סטודנטים המשלבים עבודות אלו כ”דמי כיס” או השלמת הכנסה.

יתרונות: לרוב מדובר בשכר זול המשולם לעובדים אלו.

חסרונות: לרוב לא מדובר במנקים מקצועיים ומנוסים וכך גם נראית עבודתם. מחויבותם לבניין לא תמיד מוגדרת ולא פעם קורה כי המנקה לא יוכל להגיע או שהפסיק להגיע כלל.

חברת ניקיון מקצועית

איך זה עובד? שוכרים את השירותים המקצועיים של חברת ניקיון חיצונית המטפלת בכל הפרמטרים החשובים לכל בניין ובניין. סכום התשלום נאסף מהדיירים כולם וכולם נושאים בו באופן שווה לטובת ביצוע  עבודה מקצועית.

יתרונות: הבניין שמור ומוקפד לאורך זמן, במידה וישנה חוסר שביעות רצון, או במקרים בהם הצרכים משתנים, יש כתובת אליה ניתן לפנות על מנת לשפר וליעל כל הזמן.

חסרונות: יש הטוענים כי מדובר בשירות יקר לטובת ניקיון בנייני מגורים בגוש דן. מצד שני, מדובר בעלות תועלת ובסופו של דבר דיירי בניינים רבים נוכחים לדעת כי מדובר בשירות המשתלם ביותר.

 

כאשר ניקיון זה היגיינה והיגיינה זו בריאות – פנו למקצוענים

אם אתם רוצים לקחת את נושא ניקיון בנייני מגורים בגוש דן קצת יותר ברצינות, בימים בהם ברור לנו, מעל לכל ספק, כי ניקיון זה היגיינה והיגיינה זו בריאות, כאשר חשוב לנו לשמור על סביבה היגיינית, בריאה ונאה לעין, כדאי מאוד שלא נסתפק ב”עוד שירות” אלא נפנה לשירות ניקיון בנייני מגורים בגוש דן. שירות מקצועי ומנוסה שיוכל לספק גם לבניין שלכם את המענה המבוקש.

 

אנחנו מזמינים אתכם, ליצור איתנו קשר, כי בקשת קלין נוכל לספק את שירותי הניקיון לבנייני מגורים המקצועיים והטובים ביותר, גם לבניין שלכם. צרו איתנו קשר לייעוץ.

אנו זמינים לכל שאלה