ניקיון בנייני מגורים בראש העין

קנית דירה חדשה בראש עין? וועד הבית שלכם לא מצליח למצוא חברת ניקיון יעילה? לנו בקשת קלין יש את הפתרון האולטימטיבי בשבילכם!

חברת “קשת-קלין” מציע את שירותיה לכל הבניינים בראש עין, מהבניין הקטן עד הבניין הגדול ביותר. ניקיון ואחזקה זאת המקצועיות שלנו!

תנו לצוות ניקיון המקצועי לדאוג לניקיון ותחזוקת הבניין שלכם. ככה תוכלו לוותר על כל המפגשים הארוכים של וועד בית בכל הקשור לניקיון וסדר הבניין. ככה אתם ודיירי הבניין תוכלו לדאוג לדברים החשובים באמת ובזמן הזה אנחנו נדאג לכם לבניין נקי מסודר ומצוחצח כמו שעוד לא ראיתם!

וועד בית מוצלח בראש העין זה עם בניין נקי!

אף אחד לא אוהב לשבת בישיבה של הוועד בית ולשמוע על ניקיון הבניין וכמה הוא מלוכלך כל שבוע מחדש. הוויכוחים מי מלכלך ולמה וכמה הבניין מלוכלך. בסופו של דבר זה לא נעים להיכנס לבניין מלוכלך ויותר מזה לא נחמד להביא אורחים לבניין מלוכלך. זאת בדיוק הסיבה שריינבו-קלין דואגת לכם לפתור את כל המריבות והסכסוכים עם השכנים. ומזמינים אתכם לקרוא לנו לנקות את הבניין שלכם ולקבל טעימה ולראות איך בניין מצוחצח בראשון עין צריך להיראות!

הדשא של השכן לא חייב להיות ירוק יותר

ראש עין זאת עיר בפיתוח בעלת נוף מרשים ביותר ובנייני רבי קומות. וכמו כל דייר הנראות של הבניין חשובה לנו מאוד. כולם רוצים להציג מראה יוקרתי יותר ושהבניין שלו יהיה הכי נקי ויפה באזור. לא רק הרושם שזה עושה על האורחים שלכם גם על העיניים שזה מוציא לשכנים שלכם.

למזלכם צוות הניקיון המקצועי שלנו בקשת-ניקיון מגיע לאחר שעבר הכשרות והכנות רבות. ביניהם הכנה לניקוי מדרגות וכמובן הכשרתם לחיטוי הבניין. עם התפרצות הקורונה הדרישה לחיטוי וניקוי בניינים עלה ולכן הכשרנו את הצוות שלנו לחיטוי בניינים מקורונה. בסופו של דבר מעבר לניקיון הבניין חשוב לנו שתרגישו בטוחים. חשוב לדעת שצוות שלא הוכשר לחיטוי קורונה כמו שצריך מהווה סכנה. אסור להוזיל ידיים בכל הקשור לווירוס המדבק.

ניקיון בניינים בראש עין זה רק קשת-קלין

בשביל הצוות המוכשר שלנו ניקוי הבניין מגורים שלכם זוהי שליחות, תהיו בטוחים שהצוות שלנו נותן את הלב ואת הנשמה כדי שלכם יהיה בניין נקי ומחוטא. צוות הניקיון שלנו בקשת-קלין מורכב גם מתושבים המתגוררים בראש עין ככה שהם מכירים את כל סוגי הבניינים ויודעים איך לתת שירות ואת העבודה הטובה ביותר גם בשבילם וגם בשביל העיר. לכן חשוב לנו שצוות הניקיון יהיה מורכב מתושבים מראש עין!

בשבילנו עמידה בזמנים זה הדבר החשוב ביותר, ולכן אנו מתחייבים לעמוד בלוח זמני הנקיון שנקבע מול וועד הבניין. בנוסף איכות העבודה של הצוות מבוקרת ומפוקחת על ידי הנהלת החברה. אז אם אתם רוצים בניין מגורים נקי בראש עין בואו ותתאמו איתנו עכשיו! כי לנו חשוב שאתם תהיו מרוצים!

אנו זמינים לכל שאלה