ניקיון לאחר שיפוצים

סיימתם לשפץ והבית נראה כאילו עבר עליו הוריקן?

המנקים שוב הבריזו?

התקדמו ל ריינבו-קלין, חברת ניקיון לאחר שיפוץ מקצועית למי שלא רוצה להתעסק בשטויות.
תנו לנו לנקות עבורכם כדי שתוכלו להתרכז במה שחשוב באמת, משפחה,אהבה, פרנסה.

אנו מתמחים בשירותי ניקיון ותחזוקה, למשרדים, בתי עסק, בתים פרטיים ודירות.

אנו לוקחים תחת חסותינו את שירותי הניקיון ברמה הטובה ביותר. לנו מגוון פתרונות בתחום הניקיון עבור דירות, בתים פרטיים ומשרדים. כמו כן אנו מנקים ביסודתיות מבנים לאחר שיפוצים. 
במחירים נוחים ואיכות ללא פשרות.

משפצים את הבית? צריכים לנקות את הבית לאחר השיפוץ? בחרו במקצועים של ריינבו קלין!

אין כמו התחושה של להיכנס לבית לאחר שיפוץ מרענן. אחרי שהשקעתם את מיטב כספכם ואתם מחכים בכליון עיניים להינות מביתכם לאחר השיפוץ, אסור לפסוח על החלק החשוב של נקיון מקצועי ויסודי של הבית. אם אתם רוצים להיכנס לבית נקי ומצוחצח מפינה לפינה, צרו קשר עם ריינבו קלין חברה המתמחה בנקיון מקצועי מכל הסוגים, כגון: נקיון בתים ודירות לאחר שיפוצים, נקיון בנייני מגורים, נקיון משרדים וחללי עבודה ועוד. אנחנו מבטיחים כי לאחר הנקיון שלנו, ביתכם ייראה כאילו הורדתם זה עתה את הניילון.

חשיבותה של בחירת חברת נקיון לאחר שיפוץ

חשוב מאוד להבין שיש הבדל בין נקיון של בית לבית נקיון של בית לאחר שיפוץ. חומרת הלכלוך של הבית לאחר השיפוץ היא כמה רמות מעל מצב רגיל וכוללת כמות אבק לא רגילה, לכלוכים קשים להסרה שנגמרו בעקבות חומרי הבנייה השונים, כתמי צבע במקרה ולא הקפידו לשמור היטב והרבה דברים נוספים שיש רק לאחר שיפוץ. לכן, אסור להתפשר ולבחור בחובבנים ויש לשכור את שירותיה של חברת נקיון לאחר שיפוצים שתביא את הבית שלכם לתוצאת הנקיון המקסימלית. לחברת ריינבו קלין יש נסיון רב בנקיון בתים פרטיים, דירות ומשרדים לאחר שיפוץ ואנו משתמשים באמצעי הניקוי הטובים ביותר בכדי להביא תוצאות מקסימליות ללא פשרות.

חברת ריינבו קלין מכירה היטב את כל סוגי חומרי הניקוי הקיימים המתאימים למשטחים השונים, ותדע לבחור בקפידה כל חומר וחומר על מנת שהנקיון יהיה במיטבו ושלא ייגרם שום נזק.

ברשותנו הציוד המתקדם ביותר לנקיון בתים לאחר שיפוצים ואנו יודעים להתאימו לכל לקוח לפי דרישותיו ולפי סוג הלכלוך שיש להסיר. אנו משתמשים במכונת פוליש ובמקרצפת רצפה המסוגלות להוריד לכלוך קשה ביותר ואשר מתאימות לכל סוגי הרצפות, כגון: עץ (פרקט), פלסטיק ואבן.

בנוסף, אנו מסוגלים להסיר כתמים שונים ממשטחים על ידי ניקוי בלחץ מים. ניקוי בלחץ מים עושה שימוש במים חמים ומסוגל לנקות משטחים שומניים וכתמי לכלוך קשים. לפעמים בבית שלאחר שיפוץ, יש לנקות מקומות שאליהם הגישה מוגבלת. בנקיון בלחץ מים ניתן להגיע באמצעות המכונה למקומות גבוהים, פינות ומעברים צרים.

נקיון יסודי לבתים, משרדים ומפעלים לאחר שיפוץ

חברת ריינבו קלין בעלת נסיון רב שנים בנקיון כל סוגי המבנים וכל סוגי המשטחים. בנוסף לניקיון לאחר שיפוץ וניקיון משרדים וניקיון בנייני מגורים. אנו נדאג לנקות את כל חלקי הבית שלכם ביסודיות רבה. אנו מתמחים בניקוי חלונות לאחר שיפוץ ובהסרה של כל הלכלוכים כולל מדבקות למינהן. בנוסף, אנו מתמחים בניקוי שטיחים וריפודים וברשותינו הציוד המתאים לכך. אם שיפצתם ביתכם ויש לכם שטיחים מקיר לקיר מלוכלים ומלאים באבק, אנו ננקה אותם בשיטה המקצועית ביותר ונחזיר אותם לקדמותם.

בחרו בריינבו קלין לנקיון לאחר שיפוץ ואנו מבטיחים להעניק לכם את השירות המקצועי והאדיב ביותר ובמחירים הכי אטרקטיביים שיש. בשבילנו ניקיון זה שליחות, ולכן אנחנו עושים זאת מכל הלב והנשמה.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית לנקיון לאחר שיפוץ, צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.