ניקיון משרדים בגוש דן

בבניין משרדים מפואר בגוש דן שברו את הראש. חברת הניקיון היקרה ששכרו פשוט לא סיפקה את הסחורה. להחליף אותה? נשמע עניין פשוט. זהו שלא. חברת הניקיון (שמה שמור במערכת) הייתה בבעלות של אחיינו של המנכ”ל שלנו, אשר באופן טבעי היה זה שדאג להעסקתה.

אלא שחברת הניקיון המוכרת פישלה פעם אחר פעם. המנקים היו מבריזים, הברזים היו מקולקלים, ויותר מדי נקודות במשרד נותרו מאובקות.

משרד מלוכלך יוצר עובדים מתוסכלים וסביבת עבודה לא טובה. וזה עוד לפני ההשלכות השליליות על התברואה והבריאות.

ריינבו-קלין ניקו ותיקנו את המשרד

המצב נמשך כמה חודשים עד אשר מספר עובדים החליטו לעשות מעשה ולהגיש מכתב תלונה בשם כל העובדים על חוסר הניקיון במשרדים. מסתבר שהחשש המוקדם לא היה במקום. מנכ”ל טוב הוא מנכ”ל קשוב לעובדים – תפקידו הוא לא לערוך ביקורות ניקיון אלא לשמוע מה מטריד את המועסקים שלו.

לאחר שבחן את הנושא, החליט המנכ”ל לשלוח את חברת הניקיון של אחיינו הביתה ודרש למצוא חברה חדשה. המלצות שהתקבלו הובילו לבחירתה של חברת ריינבו-קלין. התוצאה היתה פנטסטית – מהפך של 180% במצב הניקיון במשרד.

אחרי שבוע אחד עם ריינבו-קלין, אף אחד לא הבין כיצד הסתדרנו במשרד עם חברת הניקיון הקודמת במשך זמן רב כל כך. קיבלנו לא רק משרד נקי ומצוחצח אלא גם אנשי ניקיון אדיבים ומקצועיים שהפכו לחלק מההווי המשרדי, חברים של ממש לעבודה.

בנוסף, חברת ריינבו-קלין לא הסתפקה בניקיון המשרד. היא לקחה על עצמה גם את התחזוקה שלו – תיקונים של סתימות, תיקוני חשמל. רייבו-קלין דאגו להכל.

ניקיון משרד מושלם במחיר משתלם

לא צריך להיות חברת הייטק כדי לקבל שירות ניקיון משרדים איכותי, אמין ובמחיר מצוין ושפוי לכל עסק. שירותי הניקיון למשרדים של רייבנו-קלין עוזרים לכם בראש ובראשונה לשמור על סביבת עבודה בריאה ובטוחה. המקצועיות והירידה לכל פרט ופריט במשרד, מאפשרת לכם להיות רגועים ומפוקסים.

משרדים בגוש דן אשר נמצאים בטיפול של ריינבו-קלין שומרים לא רק על ניקיון, אסתטיקה והיגיינה אלא גם על מותג משגשג. הלקוחות שלנו מעידים על שביעות הרצון הגבוהה ביותר בענף ניקיון המשרדים. אין פלא שמדובר בחברות שהולכות ומשגשגות.

על חומרי ניקיון לא מתפשרים

בריינבו-קלין משתמשים רק בחומרי ניקיון האיכותיים ביותר. ריינבו-קלין לא חוסכת בדבר כדי להביא לכם את המשרד הנקי, המצוחצח והבריא ביותר.

אנו זמינים לכל שאלה