ניקיון משרדים בעידן הקורונה

הייתם מגייסים לעסק שלכם מועמד שהגיע לראיון עבודה עם בגדים מלוכלכים וריח רע מהפה אחרי שלא צחצח שיניים? אז מדוע יותר מדי מקומות עבודה הרשו לעצמם לזלזל בנראות ובניקיון של המשרדים שלהם?

הנחיות משרד הבריאות בעקבות התפשטות נגיף הקורונה הפכו את השירות של ניקיון המשרדים לחיוני מתמיד. אבל יש חברה אחת שתמיד שמרה על סטנדרט ניקיון ברמה אחת מעל כולם.

לנקות ביסודיות גם כשאין קורונה

החשיבות של ניקיון משרדים איכותי ואמין גדלה בעשרות מונים בעקבות התפשטות נגיף הקורונה. אם בעבר התמקדו חברות מסוימות בניקיון הרצפה וחדרי השירותים, כיום מתחילים כולם להבין כי הפרפקציוניזם של חברת ריינבו-קלין הוא הכרחי. אצלנו, מאז ומתמיד, דואגים לנקות ברמות גימור והקפדה הגבוהות ביותר.

לא היינו זקוקים להופעת הקורונה כדי להבין את חשיבות הניקיון של חלל סגור לבריאות העובדים. היום כולם מנסים לחקות את הסטנדרט שהצבנו עוד לפני הנגיף ששינה את העולם. בריינבו-קלין תמיד דאגנו לנקות ביסודיות מתגים, שלטי מזגן, ידיות וכל משטח שבא לעתים קרובות במגע עם ידיים של אנשים.

חלונות, תקרות, וילונות, פחי אשפה – השירות שלנו דואג לכל. ניקיון מושלם מעולם לא היתה אצלנו מילה גסה. ובימי פוסט קורונה, כאשר כל מקום עבודה זקוק צריך לשמור על התו הסגול, ריינבו-קלין שומרת על הניקיון בכל צבעי הקשת.

תפוקת העבודה עולה במשרד נקי

משרדים נקיים הם הפנים של החברה לפני מנכ”ל מוצלח או מוצר מנצח. לקוחות שיגיעו אצלכם לפגישות ויתקלו במשרד נקי להפליא ובחדרי שירותים מצוחצחים ומבושמים, יקבלו רושם ראשוני טוב עוד לפני שיחליפו אתכם מילה אחת על ביזנס.

גם ההספק של העובדים מושפע מסביבת העבודה שלהם. עובדים שלא צריכים להתעסק בניקיון המשרד או השולחן שלהם, יכולים להתמקד רק במשימות שלהם. עובד שזוכה לחדר אוכל נעים ולחדרי שירותים עם היגיינה מושלמת, נהנה יותר להגיע למשרד ומעריך יותר את מקום העבודה שלו.

ניקיון משרד מושלם במחיר משתלם

לא צריך להיות חברת הייטק כדי לקבל שירות ניקיון משרדים איכותי, אמין ובמחיר מצוין ושפוי לכל עסק. שירותי הניקיון למשרדים של רייבנו-קלין עוזרים לכם בראש ובראשונה לשמור על סביבת עבודה בריאה ובטוחה. המקצועיות והירידה לכל פרט ופריט במשרד, מאפשרת לכם להיות רגועים ומפוקסים.

משרדים אשר נמצאים בטיפול של ריינבו-קלין שומרים לא רק על ניקיון, אסתטיקה והיגיינה אלא גם על מותג משגשג. הלקוחות שלנו מעידים על שביעות הרצון הגבוהה ביותר בענף ניקיון המשרדים. אין פלא שמדובר בחברות שהולכות ומשגשגות.

על חומרי ניקיון לא מתפשרים

אצלנו משתמשים רק בחומרי ניקיון האיכותיים ביותר. ריינבו-קלין לא חוסכת בדבר כדי להביא לכם את המשרד הנקי, המצוחצח והבריא ביותר.

אנו זמינים לכל שאלה