כיצד נקבע מחיר של ניקיון משרדים בתל אביב?

תל אביב הפכה בשני העשורים האחרונים לעיר פופולרית במיוחד עבור חברות רבות, ובשל כך כמות בנייני המשרדים עלתה באופן משמעותי. כפועל יוצא, גם הביקוש לחברות ניקיון משרדים עלה ובמאמר זה ננסה לתת הסבר שימושי לחברות השונות על כיצד נקבע מחיר של ניקיון משרדים בתל אביב.

כיצד משפיע גודל המשרד על המחיר?

ישנם כמה וכמה פרמטרים המשפיעים על גובה המחיר שדורשת חברת ניקיון משרדים. הפרמטר הראשון הוא כמובן גודל המשרד. ככל שגודל המשרד במטרים ריבועיים (מ”ר) גדול יותר כך יהיה המחיר גבוה. כל חברת ניקיון תרצה לראות בבירור מבעוד מועד מה גודל המשימה שהיא לוקחת על עצמה.

כמה פעמים מנקים בשבוע?

הפרמטר השני נוגע לתדירות הנדרשת – כמה פעמים בשבוע זקוקה החברה לשירותי ניקיון משרדים? לכך יש להוסיף גם את כמות שעות העבודה הנדרשת.

שעות הפעילות

שעות הפעילות הם פרמטר נוסף שמשפיע על המחיר שדורשת חברת הניקיון. שירותי ניקיון במהלך שעות העבודה, כלומר במהלך היום, יהיו זולים יותר. לעומת זאת, ניקיון משרדים במהלך הערב והלילה יאפשר לחברה להימנע מעבודה של חברת הניקיון בזמן שהעובדים במשרד נמצאים בפעילות שוטפת. מצד שני, זה גם יעלה את מחיר השירות.

חברות ניקיון משרדים כמו גם חברות ניקיון שטיחים עובדות בדרך כלל בשיטה של הסעת המנקים או העובדים למשרד והמשך ליעד הבא. זו הסיבה שעבודה בשעות הערב תדרוש הגעה פרטנית ותעלה את מחיר השירות.

יש לזכור כי עבודות ניקיון בשעות הערב כרוכות גם במתן מפתח או קוד כניסה לחברה החיצונית, ומובן שכדאי לעשות זאת מול חברת ניקיון מומלצת ואמינה אשר ניתן לסמוך עליה.

מה כולל שירות ניקיון משרדים?

ניקיון משרדים יכלול ניקיון יסודי של כל חלקי המשרד. ניקוי אבק מהרצפה ומהרהיטים בכל החדרים, שאיבת שטיחים, שטיפה של הרצפה, פינוי פחי האשפה, ניקוי יסודי של השירותים, המטבח ואפילו של אביזרי העבודה כמו מחשבים, מקלדות וכו’.

ישנן תוספות במסגרת שירות של חברת ניקיון שעשויות להיות בחיוב כספי נוסף. למשל ניקיון של חלונות פנימיים וחיצוניים, ניקיון חדר המדרגות, ניקוי של המקרר ועוד.

ישנן חברות תחזוקה אשר מציעות גם שירותי תחזוקה שוטפת ותיקונים בנוסף לשירותי הניקיון.

קשת-קלין – חברת ניקיון המשרדים הטובה בארץ

אם אתם מחפשים חברת ניקיון משרדים מומלצת בתל אביב, פנו עוד היום לחברת קשת-קלין. לחברה צוות מיומן, מקצועי ואמין, אשר עובר גיוס קפדני ודואג לניקיון מושלם של משרדים בתל אביב.

בקשת-קלין לא מתפשרים לגבי איכות חומרי הניקוי, ומעניקים שירות אדיב ומהיר. המחיר של שירותי ניקיון המשרדים של קשת-קלין הוא התחרותי ביותר בארץ ומעניק שירותים אקסטרה שאף חברה אחרת לא מסוגלת לספק.

אנו זמינים לכל שאלה