נקיון משרדים גדולים

אתם מנהלים משרד גדול? הכירו את חברת הנקיון קשת קלין שתהפוך את המשרד שלכם למקום נקי ונעים

האם ידעתם ששולחנות עבודה במשרדים מכילים יותר מפי 400 את כמות החיידקים מאשר בשירותים? בכל משרד גדול חייבת להיות חברת נקיון מקצועית שתנהל תכנית עבודה מסודרת לנקיון המשרד ותשאיר אותו נקי, מסודר וללא חיידקים. בכדי להגן על העובדים שלכם אתם חייבים לדאוג שהמשרד יהיה מקום נקי ברמה המקסימלית, ובכך תמגרו את התופעה של חולי והעדרויות תכופות.

קשת קלין נקיון משרדים גדולים העונה על כל הציפיות

נקיון משרדים גדולים הוא לא משימה פשוטה בכלל. לא כל חברה מסוגלת לקחת על עצמה לקוחות בעלי משרדים גדולים ולעמוד בכל הציפיות שלהם. חברת קשת קלין בעלת נסיון רב שנים בנקיון משרדים גדולים מכל הסוגים ולא בכדי שומרת על קהל הלקוחות המרוצה שלה. אם אתם מחפשים חברת נקיון למשרדים גדולים שיורדת לכל הפרטים הקטנים, אז חברת קשת קלין היא החברה המתאימה לכם. כאשר אתם בוחרים בקשת קלין אתם מבטיחים למשרד שלכם רמת נקיון ללא פשרות.

קשת מתאימה תכנית ייחודית לנקיון משרדים גדולים

משרדים שונים זה מזה בלא מעט פרמטרים. יש משרדים גדולים ויש קטנים, יש כאלו המתפרסים על קומה אחד ויש על כמה קומות, יש כאלה עם חדרי אוכל ויש כאלו ללא, ישנם משרדים עם חלונות גדולים וישנם משרדים עם שטיח. כאשר חברת ריינבו קלין מגיעה לפגישה ראשונית במשרד, דבר ראשון מתבצע אפיון ראשוני שנועד לאפיין את הצרכים הספציפיים של אותו המשרד. ריינבו קלין מציעה את התכנית שלדעתה מתאימה ביותר לנקיון המשרד, בשילוב רצונותיו ודרישותיו של הלקוח. בשלב הבא נקבעת תכנית עבודה מסודרת הכוללת את לוחות הזמנים והמשימות השונות הקשורות לניקוי המשרד. קשת קלין היא החברה המקצועית ביותר לנקיון משרדים גדולים ומתבצעת הקפדה רבה על עמידה בלוחות זמנים ובתכניות עבודה, כדי לאפשר למשרדים גדולים לעבוד בצורה חלקה ולהשאר תמיד נקיים ומסודרים.

שיפור הפרודקטיביות לעובדים הודות לנקיון משרדים גדולים

הידעתם שיש קשר ישיר בין רמת הנקיון לבין רמת התפוקה של העובדים שלכם? מחקרים רבים הוכיחו כי ככל שהמשרד יהיה נקי יותר, כך תגדל תפוקת העובדים שלכם, ולהיפך. ישנם הסברים רבים לכך אבל ההסבר המופשט אומר כי שעובד מרגיש שמשקיעים בנקיון המשרד, הוא מרגיש שלבעלי המשרד אכפת ממנו ולכן באופן אוטומטי נותן מעצמו יותר. העקרון עובד גם הפוך: אם עובד נמצא במשרד מלוכלך ומוזנח הוא חש תחושת זלזול מצד המעסיק ומרגיש שלא חייב לתת מעצמו מאה אחוז. ישנו גם עניין פסיכולוגי נוסף שפשוט יותר נעים לעבוד בסביבה נקייה עם ריח טוב ולא בסביבת עבודה מלוכלכת.

אנו זמינים לכל שאלה