5 דברים שאתם צריכים לדעת על תחזוקה ונקיון משרדים

  1. אין שני לרושם ראשוני

אווירה נקייה במשרד נראית מושכת ומסבירת פנים לכל לקוח פוטנציאלי שנכנס למשרד. כאשר לקוח פוטנציאלי נכנס לראשונה למשרדכם כשהוא נקי, זה יוצר אצלו בטחון ואמון כבר מן ההתחלה ונותן לו את הרושם שאתם חברה יעילה ששמה לב לדברים הקטנים. מאידך, אם לקוח היה נכנס אליכם למשרד והכל היה מטונף, באופן מיידי הוא היה מסיק כי אתם רשלנים ולא מקצועיים.

 

  1. משרד נקי ומתוחזק מוסיף ערך למותג שלכם

מוחו של הצרכן הממוצע יפרש אווירה של משרד נקי כמותג שמייצר שירותים ומוצרים מעולים ואיכותיים. לקוח אשר מתלבט באם לרכוש את השירות/המוצר שלכם, יכניס לשיקול הדעת שלו גם את פרמטר הנראות של המשרד שלכם, באין זה משנה באיזה תחום אתם עוסקים: מתן שירותים, מכירת רהיטים, שירותי אוכל ועוד. הטעות הכי גדולה שאתם יכולים לעשות זה לתת לסביבת עבודה מלוכלכת להשפיע לרעה על לקוח ולהרחיק אותו עוד לפני שהחלפתם איתו מילה.

 

  1. הקשר בין תחזוקה וניקיון משרדים לעובדים שמחים

עובד ממוצע מבלה כשמונה שעות ביום במקום עבודתו, וזה לא מעט זמן. האינטרס שלך בתור מעסיק הוא שלעובדים שלך יהיה נוח ונעים בזמן ביצוע עבודתם. כאשר העובד יחוש את המשרד בו הוא עובד כבית השני שלו, הוא באופן אוטומטי יתן תפוקת עבודה טובה יותר, יהיה יעיל יותר והכי חשוב שמח יותר.

כאשר העובדים שלך יפגשו חברים, משפחה או אפילו לקוחות, הם ידברו על מקום עבודתם וישבחו אותו יותר אם מקום העבודה שם דגש על התחזוקה והנקיון של המשרד. במקרים כאלה אפשר להתייחס לעובדים כמעין שליחים שהולכים להפיץ את הבשורה.

  1. אל תטיל על עובדיתך משימות של נקיון משרדים

לעולם אל תחלק לעובדיך מטלות  של תחזוקה ונקיון המשרד. לשם כך חשוב לשכור חברה לנקיון ותחזוקה של משרדים שתטפל במשרד שלכם על הצד הטוב ביותר. חברת ריינבו קלין היא חברה מובילה בישראל לתחזוקה ונקיון של משרדים, תוך שימוש בצוות מנצח, מוצרים איכותיים ומעולים והקפדה על כל הפרטים הקטנים והגדולים, כגון: ניקוי רצפות, שטיחים, קירות, חלונות, חדרי שירותים, מטבחים, מסדרונות, ידיות ומתגים ואף נקיון החלק החיצוני של הבניין.

בתור חברה שרואה את הנקיון בתור שליחות, אנו ממליצים למעסיקים לחנך את עובדיכם לשמירה על סביבת עבודה נקייה והגיינית, במיוחד בימים אלו בהם גוברת המודעות להתנהגות שכזו. סביבת עבודה מלוכלכת היא פוטנציאל לגידול חיידקים ואלרגנים שונים, שאתם לא רוצים שיהיו חלק מסביבת עבודכם.

  1. תחזוקה ונקיון של משרדים משפיעה באופן ישיר על איכות האוויר

גורם משפיע נוסף על ביצועי העובדים שלך, הוא איכות האוויר הקשורה בבריאות העובדים. חשוב להשקיע במשרד במערכת סינון טובה מכיוון שמספר המזהמים בחלל סגור גדול פי 100 מאשר בחוץ. ניתן לשפר ברמה מסוימת את איכות האוויר בתוך המשרד על ידי הוספת צמחים המסננים עודף פחמן דו חמצני ובכך מעניקים לעובדים שלך אוויר נקי לנשימה.

אנו זמינים לכל שאלה